Rodinný dom typ A - ľavá časť

Nová štvrť Veľké Vozokany Typ A

Rodinný dom typ A – 4 izbový moderný rodinný dom s celkovou výmerou 114,74 m2

RD typu A je moderný dvojpodlažný rodinný dom s celkovou výmerou 114,74 m2, ktorý sa nachádza na pozemkoch s rozlohou od 201,38 m2 do 310,5 m2. Dom disponuje dostatkom priestoru pre rodiny, ktoré hľadajú komfort a pohodlie.

Na prvom podlaží sa nachádza vstupná chodba, ktorá slúži ako vstup do domu a poskytuje prístup k technickej miestnosti a samostatnému WC. Taktiež na tomto poschodí je kuchyňa, ktorá je v jednom celku s jedálňou a obývačkou, vytvárajúc tak príjemný a priestranný obytný priestor s celkovou výmerou 54,17 m2. V tejto časti domu sa nachádza dostatok priestoru na pohodlné posedenie a oddych s rodinou a priateľmi.

Na druhom podlaží sa nachádzajú tri izby, z ktorých každá ponúka dostatok priestoru pre pohodlné užívanie pre všetkých obyvateľov domu. Na tomto poschodí sa tiež nachádza druhé samostatné WC a kúpeľňa a tak isto aj balkón. Celková výmera tohto podlažia je 60,57 m2.

Dom typu A ponúka pohodlný a moderný životný štýl pre celú rodinu a je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú rodinný dom so všetkým komfortom, ktorý je dostupný v príjemnom a pokojnom prostredí.

Copyright 2023 – Ferival, s.r.o.