Typ A

Nová štvrť Veľké Vozokany Typ A

Typ A – 4 izbový moderný rodinný dom s celkovou výmerou 114,74 m2

RD typu A je moderný dvojpodlažný rodinný dom s celkovou výmerou 114,74 m2, ktorý sa nachádza na pozemkoch s rozlohou od 201,38 m2 do 310,5 m2. Dom disponuje dostatkom priestoru pre rodiny, ktoré hľadajú komfort a pohodlie.

Na prvom podlaží sa nachádza vstupná chodba, ktorá slúži ako vstup do domu a poskytuje prístup k technickej miestnosti a samostatnému WC. Taktiež na tomto poschodí je kuchyňa, ktorá je v jednom celku s jedálňou a obývačkou, vytvárajúc tak príjemný a priestranný obytný priestor s celkovou výmerou 54,17 m2. V tejto časti domu sa nachádza dostatok priestoru na pohodlné posedenie a oddych s rodinou a priateľmi.

Na druhom podlaží sa nachádzajú tri izby, z ktorých každá ponúka dostatok priestoru pre pohodlné užívanie pre všetkých obyvateľov domu. Na tomto poschodí sa tiež nachádza druhé samostatné WC a kúpeľňa a tak isto aj balkón. Celková výmera tohto podlažia je 60,57 m2.

Dom typu A ponúka pohodlný a moderný životný štýl pre celú rodinu a je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú rodinný dom so všetkým komfortom, ktorý je dostupný v príjemnom a pokojnom prostredí.

Typ B

Nová štvrť Veľké Vozokany Typ B

Typ B – 4 izbový moderný rodinný dom s garážou s celkovou výmerou 139,25 m2

RD Typu B je moderný štvorizbový rodinný dom s garážou s celkovou výmerou 139,25 m2 . Dom disponuje dostatkom priestoru pre rodiny, ktoré hľadajú komfort a pohodlie.

Na prvom podlaží sa nachádza vstupná chodba, ktorá slúži ako vstup do domu a poskytuje prístup k technickej miestnosti a samostatnému WC. Taktiež na tomto poschodí je kuchyňa, ktorá je v jednom celku s jedálňou a obývačkou, vytvárajúc tak príjemný a priestranný obytný priestor s výmerou 56,81 m2. V tejto časti domu sa nachádza dostatok priestoru na pohodlné posedenie a oddych s rodinou a priateľmi. Okrem toho, sa tu nachádza aj garáž s výmerou 20,65 m2, ktorá ponúka dostatok miesta na parkovanie a uskladnenie náradia.

Na druhom podlaží sa nachádzajú tri izby, ktoré ponúkajú dostatok priestoru pre pohodlné užívanie pre všetkých obyvateľov domu. Taktiež na tomto poschodí je samostatný šatník a samostatné WC s kúpeľňou ako aj balkón. Celková výmera tohto podlažia je 61,79 m2.

Dom typu B ponúka moderný a pohodlný životný štýl pre celú rodinu a je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú rodinný dom so všetkým komfortom, ktorý je dostupný v príjemnom a pokojnom prostredí.

Typ A - ľavá časť

 

4 izbový moderný rodinný dom s celkovou výmerou 114,74 m2

Typ A pravá časť

 

4 izbový moderný rodinný dom s celkovou výmerou 114,74 m2

Typ B

 

4 izbový moderný rodinný dom s garážou s celkovou výmerou 139,25 m2

Veľké Vozokany Pôdorys Typ B

Copyright 2023 – Ferival, s.r.o.